Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page
lt: Puslapis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
