Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
