Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
