Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Action
nl: Actie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Definition
nl: Definitie

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
