Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Page
nn: Nettside

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
