Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
