Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Action
ps: چار

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Page
ps: پاڼه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
