Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page
ru: Страница

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Token
ru: Токен

en: Definition
ru: Определение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
