Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Action
sk: Akcia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Page
sk: Strana

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Definition
sk: Definícia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
