Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Page
sl: Stran

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: About
sl: O modulu
