Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Definition
sr: Дефиниција
