Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
