Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Action
te: చర్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
