Media Twig Tools (3.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: About
bn: সম্পর্কে
