Media Twig Tools (3.0.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Action
am: እርምጃ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Definition
am: ብየና
