Media Twig Tools (3.0.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Sort by
az: Sırala

en: Definition
az: Tərif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
