Media Twig Tools (3.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Settings
bs: Postavke

en: Page
bs: Strana

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
