Media Twig Tools (3.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Token
da: Symbol

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
