Media Twig Tools (3.0.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Page
de: Seite

en: Media
de: Medien

en: Desc
de: Absteigend

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
