Media Twig Tools (3.0.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Definition
el: Ορισμός

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
