Media Twig Tools (3.0.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Definition
eu: Definizioa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
