Media Twig Tools (3.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
