Media Twig Tools (3.0.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page
gl: Páxina

en: Media
gl: Medios

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Definition
gl: Definición

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
