Media Twig Tools (3.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page
hu: Oldal

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
