Media Twig Tools (3.0.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Action
id: Tindakan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Page
id: Halaman

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Definition
id: Definisi

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
