Media Twig Tools (3.0.1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Media
ja: メディア

en: Desc
ja: 降順

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Token
ja: トークン

en: Definition
ja: 定義

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
