Media Twig Tools (3.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
