Media Twig Tools (3.0.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page
lv: Lapa

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Definition
lv: Definīcija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
