Media Twig Tools (3.0.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Page
oc: Pagina

en: Media
oc: Mèdia

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: Definition
oc: Definicion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
