Media Twig Tools (3.0.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Predefinido

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Descendente

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Definition
pt: Definição

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente
