Media Twig Tools (3.0.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Token
ro: Simbol

en: Definition
ro: Definiție

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
