Media Twig Tools (3.0.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Definition
ta: சொற்பொருள் விளக்கம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
