Media Twig Tools (3.0.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: Definition
tr: Tanım

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
