Media Twig Tools (3.0.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Page
uk: Сторінка

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Token
uk: Замінник

en: Definition
uk: Визначення

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
