Media Upload (3.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Media
fa: رسانه

en: Video
fa: ویدیو

en: About
fa: درباره

en: Image field
fa: فیلد تصویر
