Media Upload (3.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Media
hu: Média

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum

en: About
hu: Leírás

en: Image field
hu: Képmező

en: Dropzone
hu: Ejtési terület
