Media Upload (8.x-1.2-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Submit
nl: Indienen

en: Documents
nl: Documenten

en: About
nl: Over

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Click or drop your files here
nl: Klik of sleep je bestanden hierheen
