Media Video Micromodal (1.1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Media
de: Medien

en: Link text
de: Link-Text

en: Link Text
de: Link-Text

en: no preview
de: keine Vorschau

en: Additional Classes
de: Zusätzliche CSS-Klassen

en: Media thumbnail field display format settings
de: Anzeigeformateinstellungen des Miniaturbildfeldes
