Media Video Micromodal (1.1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Link Text
es: Texto de enlace

en: no preview
es: sin vista previa

en: Media thumbnail field display format settings
es: Configuración del campo de visualización de miniaturas multimedia.
