Media Video Micromodal (1.1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: Media thumbnail field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля мініатюри медіа
