Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: left
af: links

en: right
af: regs
