Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
