Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: File name
cs: Název souboru

en: Media
cs: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Category %label has been deleted.
cs: Kategorie %label byla smazána.
