Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
