Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Media
ka: მედია
