Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы
