Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
