Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Media
my: မီဒီယာ
