Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया

en: Machine name
ne: मशीन नाम
