Media watermark (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
